چندوقتی هست که کتاب نخوندم؛ توی ایام عید نوروز که خیلی شلوغ‌تر بودم و تایم زیادی (از بخش مفید روزم) رو باید می‌رفتم سرکار، شبها حداقل نیم ساعت کتاب می‌خوندم؛ اما الان که خلوت‌ترم، هیچ. اسیر گوشی شدم و افسارِ زمانم رو دادم دستِ گوشی.

نشستم توی کافه بازار و گوگل پلی هر چی نرم‌افزار که فکر می‌کردم کاربردی‌ه رو ریختم روی گوشی. نمی‌دونم چرا؛ احتمالا از سر بیکاری. ولی خب چندتاشون خوب بودن. مثل پینترست (اپلیکیشنی عکس‌محور – شبیه اینستاگرام – اما حرفه‌ای‌تر که پیشنهاد محیا بود)، لینکدین (شبکه اجتماعی متخصصان!)، هلو (نرم‌افزار آموزش زبان با بازی و گرافیک متفاوت)

به نظرم باید اساسی روی مدیریت زمان کار کنم. نمی‌دونم بزرگان و افراد موفق وقت‌شون رو چطوری می‌گذرونن، اما من متوجه شدم زمان زیادی رو با گوشیم می‌گذرونم. از اونجا هم که نمی‌تونم گوشی رو کنار بذارم و یه جورایی مثل همین عینک، به واجباتِ زندگی تبدیل شده، سعی می‌کنم با استفاده از اپ‌های کاربردی، حضورم داخلش رو مفیدتر کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Brian پهنه ی کوهسار دانلود کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی غلامحسین جوانمرد Greg فروشگاه بخاری گازی و برقی رادیو سلطان موزیک يک فنجان بصيرت نینجوتسو تهران فیلمودین 010203